outsourcing usług IT, kompleksowe usługi informatyczne, obsługa IT


3 powody, dla których
warto wybrać współpracę z Partnerhosted
Oferując outsourcing IT proponujemy wsparcie w zakresie technologii informatycznej dla wszystkich, którzy poszukują w tym zakresie stałej obsługi. Podejmujemy się współpracy z przedsiębiorcami z sektora małych, średnich i dużych firm, realizując zakres usług zgodnie z indywidualnymi ustaleniami, które zawsze podejmujemy na początku współpracy. W czasie jej trwania możemy rozbudować zakres obowiązków zgodnie z bieżącymi potrzebami i oczekiwaniami naszych Klientów.

Co może obejmować usługa outsourcingu IT ?

- tworzenie sieci komputerowych w przedsiębiorstwie
- instalowanie nowych stanowisk pracowniczych w biurach
- zarządzenie urządzeniami komputerowymi i serwerami w firmie
- serwisowanie sprzętu komputerowego oraz szybką reakcję na awarie i usterki
- usuwanie wirusów oraz instalowanie i aktualizowanie programów
- zabezpieczenia danych przed utratą (tworzenie kopii zapasowych)

W jaki sposób działamy ?

Podejmujemy się współpracy, rozpoczynając od wywiadu z naszymi Zleceniodawcami. Ustalamy jaki zakres działania naszych ekspertów interesuje Klientów – umożliwiamy kompleksową obsługę, dzięki której nie będą musieli Państwo poszukiwać dodatkowego wsparcia u innych firm informatycznych. Proponujemy w ramach naszych działań przede wszystkim monitorowanie. Zapewniamy stałą kontrolę nad prawidłowym funkcjonowaniem serwerów oraz urządzeń w Państwa firmie. Zbieramy w ten sposób informacje o ewentualnych nieprawidłowościach pracy systemu, co może nam pozwolić na szybkie wykrycie ewentualnych usterek.
Gwarantujemy natychmiastowe usuwanie awarii, jednak w pierwszej kolejności podejmujemy działania, które mają na celu odpowiednie zabezpieczenie urządzeń komputerowych i całego systemu. Tworzenie kopii zapasowych stanowi element zabezpieczenia, co pozwala w przypadku ewentualnej awarii, przywrócić sprawność sytemu. Podejmujemy także szybkie działanie w przypadku wykrycia bądź zgłoszenia nieprawidłowości w działaniu urządzeń, oprogramowań, aplikacji.
Zapewniamy naszym Klientom stałe doradztwo, dzięki czemu możemy w każdej chwili zapewnić pomoc w zakresie sprawności urządzeń. Możemy doradzić zakup odpowiedniego sprzętu – pasującego parametrami technicznymi i wyposażeniem do przewidywanych działań. Chętnie zasugerujemy najlepsze programy, które wesprą pracowników Państwa przedsiębiorstwa w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Dlaczego warto skorzystać z outsourcingu IT ?

- zmniejsza to koszty związane z utrzymaniem działu i stanowisk odpowiedzialnych za obsługę komputerów w firmie.
- zlecenie obsługi IT firmie zewnętrznej pozwala ustabilizować koszty utrzymania sprzętu informatycznego.
- gwarantuje to stały dostęp do specjalistów z zakresu informatyki.
- zapewnia szybką reakcję na wszelkie trudności z prawidłowym funkcjonowaniem
- pozwala na stały monitoring najważniejszych serwerów Państwa sieci.
- outsourcing IT gwarantuje oszczędność czasu, który można poświęcić na główną działalność przedsiębiorstwa.

Umożliwiamy ewentualne rozszerzenie działań na każdym etapie współpracy. Dbamy o dostosowanie naszej oferty do potrzeb Klientów.

Skontaktuj się z nami

+48 604 481 327

Możesz uzyskać pomoc online za pomocą programu TeamViewer

Pobierz