15 lipca 2019
Partnerhosted IT News

Darmowy system kopii zapasowych Bacula

Jaka jest różnica między firmą, która przechowuje kopie zapasowe plików, i firmą, która tego nie robi? Odpowiedź jest prosta: ta pierwsza w razie awarii nie straci w ciągu sekundy setek tysięcy złotych.
14 marca 2020
Partnerhosted IT News

Profesjonalna pomoc zdalna

Pomoc zdalna umożliwia bezpieczne przejęcie kontroli nad urządzenie i rozwiązanie problemu bez względu na miejsce, w którym si ę znajdujesz.
18 grudnia 2019
Partnerhosted IT News

Ochrona przed najczęstszymi rodzajami oszustw internetowych.

Bądź nieufny. Nieznajomy online nie jest nigdy osobą godną zaufania.
26 maja 2019
partnerhosted news it

Usuwanie skutków ataku na stronę w systemie CMS WordPress

Zdarza się, że strony internetowe są atakowane przez hakerów lub złośliwe oprogramowanie. Prowadząc witrynę opartą o WordPress, powinniśmy wiedzieć jak rozpoznać ewentualny atak, usunąć jego skutki i zapewnić swojemu serwisowi lepszą ochronę na przyszłość.
15 lipca 2019
Partnerhosted IT News

Usuwanie skutków ataku na stronę w systemie CMS Joomla

CMS Joomla cieszy się bardzo dużą popularnością. Niestety, strony na nim oparte mogą stać się ofiarą ataków. Całe szczęście skutki każdego włamania na naszą witrynę są w pełni odwracalne.
19 listopada 2019
Partnerhosted IT News

Let’s Encrypt Certyfikaty SSL

Certyfikaty SSL zapewniają bezpieczeństwo w Internecie. Odgrywają szczególną rolę w przypadku, gdy za pośrednictwem sieci wykonywane są przelewy, dokonywane zakupy, przeprowadzane jest bookowanie biletów oraz inne działania, które łączą się z koniecznością podawania danych osobowych.