rozwiązania informatyczne, oprogramowanie dla firm


3 powody, dla których
warto wybrać współpracę z Partnerhosted


Bezpieczeństwo stacji roboczych , serwerów i urządzeń mobilnych

Partnerhosted jako autoryzowany przedstawiciel i dystrybutor oprogramowania Eset oferuje sprawdzone rozwiązania, które skutecznie zabezpieczą infrastrukturę IT w tym:
- ochrona stacji roboczych
- ochrona serwerów plików
- ochrona serwerów pocztowych i bramy internetowe
- ochrona urządzeń mobilnych

Oprogramowanie finansowo księgowe Sage

Firmom, posiadającym rozbudowane procedury i złożone procesy biznesowe proponujemy oprogramowanie Sage Symfonia . To funkcjonalne i elastyczne rozwiązanie usprawnia działanie firmy w kluczowych, dla jej działalności operacyjnej obszarach. Nasze wieloletnie doświadczenie pomoże Państwu dobrać odpowiednie rozwiązanie dostosowane zarówno do specyfiki firmy jak i zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa prawno-podatkowego. Zapewniamy support dla klientów indywidualnych i biur podatkowych.

Bezpieczeństwo danych

W ramach opieki informatycznej, oferujemy rozwiązania backup danych w sieciach firmowych. Zapewniamy wykonywanie kopii zapasowych dla pojedynczych stanowisk komputerowych, serwerów i aplikacji, baz danych i środowisk wirtualnych. Wdrażamy oprogramowanie znanych producentów. Specjalizujemy się w konfiguracji i wdrażaniu oprogramowania open source Bacula, które zapewnia optymalizację kosztów wykonywania kopii zapasowych, bez utraty wydajności i skalowalności.

Skontaktuj się z nami

+48 604 481 327

Możesz uzyskać pomoc online za pomocą programu TeamViewer

Pobierz